Kochani! Zachęcamy do zamówienia książeczki „Czas Maryi. Czas na czystość”, autorstwa Agnieszki Beszłej. Wysyłka jest darmowa. Jeśli chcesz wesprzeć naszą działalność możesz złożyć dobrowolna ofiarę na działalność ewangelizacyjna naszej wspólnoty poprzez Fundację Guadalupe z TYTUŁEM PRZELEWU: "DAROWIZNA NA DZIAŁALNOŚĆ STATUTOWĄ FUNDACJI".

Pomóż zdobywać świat dla Niepokalanej! Jak? Dowiesz się w tej małej książeczce :) <<< Jeżeli chcesz zamówić ponad 5 egzemplarzy książeczki prosimy o kontakt na maila: ksiazka@guadalupe.com.pl >>>

Poniżej wpisz dane adresowe do wysyłki Książeczki


  1. do potwierdzenia i kontaktu
  2.  
    Dane są zbierane na potrzeby wysyłki książeczki „Czas Maryi. Czas na czystość”. Osoby wpisujące się podają dane dobrowolnie i mają prawo sprawdzenia jakie dane są przechowywane przez Fundację Guadalupe oraz ich poprawienie przez pocztę elektroniczną adres admin@guadalupe.com.pl . Administratorem danych jest Fundacja Guadalupe z siedzibą w Lublinie. Kliknięcie „Zamawiam książkę” oznacza zgodę na gromadzenie danych według powyższych zasad.:: PHP FormMail Generator ::