Kochani! Zachęcamy do zamówienia książeczki „Czas na czystość. Poradnik i świadectwa.”, autorstwa Agnieszki Beszłej. Wysyłka jest darmowa. Jeśli chcesz wesprzeć naszą działalność możesz złożyć dobrowolna ofiarę na działalność ewangelizacyjna naszej wspólnoty poprzez Fundację Guadalupe z TYTUŁEM PRZELEWU: "DAROWIZNA NA DZIAŁALNOŚĆ STATUTOWĄ FUNDACJI".

Czy i Ty marzysz o pięknej miłości? Jeśli tak, to pewnie zastanawiasz się, czy w dzisiejszych czasach taka miłość jest jeszcze możliwa? Otóż tak! Nie ma prawdziwej miłości bez czystości. Poznaj 10 historii, które opowiadają o pięknej miłości oraz zasady, które pomogą Ci żyć czystością na co dzień. :) <<< Jeżeli chcesz zamówić ponad 5 egzemplarzy książeczki prosimy o kontakt na maila: ksiazka2@guadalupe.com.pl >>>

Poniżej wpisz dane adresowe do wysyłki Książeczki


  1. do potwierdzenia i kontaktu
  2.  
    Dane są zbierane na potrzeby wysyłki książeczki „Czas na czystość. Poradnik i świadectwa”. Osoby wpisujące się podają dane dobrowolnie i mają prawo sprawdzenia jakie dane są przechowywane przez Fundację Guadalupe oraz ich poprawienie przez pocztę elektroniczną adres admin@guadalupe.com.pl . Administratorem danych jest Fundacja Guadalupe z siedzibą w Lublinie. Kliknięcie „Zamawiam książkę” oznacza zgodę na gromadzenie danych według powyższych zasad.:: PHP FormMail Generator ::