joomla templates top joomla templates template joomla

Słowo wstępne - nr 1/2018

Karol Staszczyk. Opublikowano w Numer 2018/01 (2)

 

Kochani czytelnicy!

„Pokażę Wam teraz drogę, która przewyższa wszystkie inne”. Te słowa św. Pawła doskonale wprowadzają w tematykę drugiego numeru naszego kwartalnika. Przecież największym charyzmatem jest właśnie miłość. Łaskę tę chcemy w szczególny sposób dostrzegać w Najświętszej Maryi Pannie – Matce Kościoła i każdego z nas.

 

Prosimy Ją, aby prowadziła nas w czasie wielkiego postu przez Wieczernik i Golgotę aż do Chrystusa Zmartwychwstałego – Zwycięzcy śmierci i Pana naszego życia. Niech będzie to droga przepełniona nieskończoną miłością Ojca, którą daje nam w Jezusie Chrystusie przez Ducha Świętego! Niech Maryja – Wzór prawdziwej miłości – poprzez Swoją modlitwę i obecność umacnia nas, byśmy „zachowując przykazania, trwali w miłości Bożej”.

Boże, choć często nie rozumiemy Twoich planów i zamierzeń, wiemy, że wszystko, co czynisz jest dobre, bo jesteś Dobrocią i Miłością samą. Pomóż nam przyjmować Twoją wolę, byśmy zjednoczeni ze wszystkimi świętymi w Niebie mogli powtarzać: „Bądź wola Twoja jako w niebie, tak i na ziemi”.

Przez ręce Maryi i św. Józefa oddajemy Ci Olafa i Alicję – członków naszej wspólnoty, którzy kilka tygodni temu ulegli wypadkowi. Prosimy Cię za nich, ale również za ich rodziny i nas samych. Umacniaj nas wszystkich, abyśmy mocno wierzyli, że „wystarczy nam Twojej łaski”, a „miłość wszystko znosi, nigdy się nie kończy i we wszystkim pokłada nadzieję”.

 

Z uśmiechem na ustach i Bożą radością w sercu.

 


Zamów Książkę nr 1

Zamów Książkę nr 2

VideoBlog Guadalupe

Logowanie

Wyłącznie dla członków Wspólnoty i jej Dzieł. Informacje: admin@guadalupe.com.pl

Kontakt

e-mail zespół:
zespol@guadalupe.com.pl
administrator strony: admin@guadalupe.com.pl

stat4u