joomla templates top joomla templates template joomla

By wyjaśnić dogmaty o Niepokalanym Poczęciu i Wniebowzięciu Maryi trzeba powrócić do Starego Testamentu, który jest zwiastunem tego, co dzieje się w Nowym Testamencie. Nowy Testament zaś jest ukryty i wypełnia to, co zwiastuje Stare Przymierze.


Piękno człowieka jest darem Pana Boga, bo zostaliśmy stworzeni na wzór Jego piękna. W naturze kobiet szczególnie jest zakorzeniona potrzeba bycia piękną, jest głębokie pragnienie, aby inni to piękno odkrywali i co istotne, to pragnienie piękna nie maleje wraz z wiekiem!


Ja właśnie z Nią ją przemierzam. Czystość nie była mi szczególnie bliska. Przez różne zranienia nie czułam nawet, że mam jakąkolwiek godność. Takie podejście wychodzi na światło dzienne szczególnie w relacjach miłosnych. Im dłużej staramy się być w tej relacji, tym bardziej wychodzą różne „kwiatki”, a właściwie to chwasty. I dobrze.


Człowiek jest istotą zdolną do rozumowania i decydowania. Człowieka nie potrafimy i nie zdołamy zrozumieć bez miłości – bez miłości wobec samego Boga. Często bywa, że bardzo trudno pojąć nam również drugiego człowieka, ponieważ każdy z nas jest jedyny, niepowtarzalny i stworzony przez samą Miłość do miłości, czyli przez samego Chrystusa.


Od dziecka sport był moją pasją. Jako kilkuletnia dziewczynka mówiłam rodzicom, że pójdę do szkoły, w której się ćwiczy. Jak powiedziałam, tak też zrobiłam. Najpierw trenowałam tenisa stołowego, a potem moją pasją stała się koszykówka. W szkole średniej byłam w klasie sportowej, a potem studiowałam Wychowanie Fizyczne. Od najmłodszych lat lubiłam tańczyć.

Zamów Książkę nr 1

Zamów Książkę nr 2

VideoBlog Guadalupe

Logowanie

Wyłącznie dla członków Wspólnoty i jej Dzieł. Informacje: admin@guadalupe.com.pl

Kontakt

e-mail zespół:
zespol@guadalupe.com.pl
administrator strony: admin@guadalupe.com.pl