joomla templates top joomla templates template joomla

„Idźcie do Józefa” – takie wezwanie skierował do nas papież Franciszek w liście apostolskim Patris Corde, z okazji 150. rocznicy ogłoszenia św. Józefa patronem Kościoła Powszechnego. Ten list jest przewodnikiem w Roku świętego Józefa, który również został ustanowiony w tym czasie z woli papieża.


Czym jest 30-dniowe nabożeństwo ku czci świętego Józefa? Zapoczątkował je niegdyś bł. Bartolo Longo. Był to zbiór wielu modlitw, który z biegiem czasu przybrał krótszą wersję. Obecnie jest to krótka książeczka, która składa się przede wszystkim z: ofiarowania się św. Józefowi oraz kilku modlitw i wezwań do tego potężnego Orędownika, a także modlitw za dusze cierpiące w czyśćcu.


27 grudnia 2020 r. zawarliśmy sakramentalny związek małżeński. Tym artykułem chcielibyśmy uwielbić Boga w wielkich rzeczach, które nam uczynił i podzielić się z Wami naszą historią.


Zapraszamy wspólnoty parafialne do wzięcia udziału w programie Wieczernika Różańca Rodzinnego. Celem Wieczernika jest rozpowszechnienie modlitwy różańcowej, o którą nieustannie prosi Matka Boża w swoich objawieniach. Modlitwa jest tym, co cementuje rodziny i pomaga im pozostać w jedności.


W poprzednim numerze naszego kwartalnika pisałem o bardzo ważnym elemencie budowania pięknych i trwałych relacji, jakim jest stawianie adekwatnych wymagań. Może się jednak zdarzyć tak, że osoba, na której nam zależy, nie realizuje postawionych jej wymagań i postępuje w sposób, który rani ją i osoby wokół niej. W takim przypadku wyrazem naszej troski o nią będzie mądre upomnienie.

Zamów Książkę nr 1

Zamów Książkę nr 2

VideoBlog Guadalupe

Logowanie

Wyłącznie dla członków Wspólnoty i jej Dzieł. Informacje: admin@guadalupe.com.pl

Kontakt

e-mail zespół:
zespol@guadalupe.com.pl
administrator strony: admin@guadalupe.com.pl