joomla templates top joomla templates template joomla

Święty Józef znalazł dla mnie pracę

Święty Józef to potężny orędownik także w kwestii poszukiwania pracy.

 

W roku poświęconym św. Józefowi, pragnę podzielić się swoim świadectwem i przez to choć trochę wyrazić Mu wdzięczność za to, co uczynił w moim życiu.

 

Ponad rok szukałam pracy, mimo moich starań nie mogłam jej znaleźć. Brakowało mi już sił, traciłam nadzieję, że w tych trudnych czasach otrzymam zatrudnienie.

Jednak Bóg jest bardzo blisko, kiedy człowiek jest strapiony i działa poprzez ludzi. Tak było w moim przypadku. Koleżanka ze wspólnoty, do której należę, podesłała mi 30-dniowe nabożeństwo do św. Józefa. Mówiła, że miała takie natchnienie, aby mi to przekazać.

Zaczęłam się więc modlić w intencji znalezienia pracy. Pod koniec nowenny św. Józef tak pokierował, że postawił na mojej drodze ludzi, którzy mnie wsparli, żeby się nie poddawać w poszukiwaniach i zaczęłam działać. Złożyłam dokumenty aplikacyjne do miejsca, w którym dostałam pracę.

Otrzymaną łaskę zawdzięczam wstawiennictwu św. Józefa. Dziękuję również wspólnocie, która mnie wspierała modlitwą i słowem w tym trudnym czasie poszukiwań.

 

Chwała Panu i cześć Maryi!

 

Katarzyna

Artykuły:

Zamów Książkę nr 1

Zamów Książkę nr 2

VideoBlog Guadalupe

Logowanie

Wyłącznie dla członków Wspólnoty i jej Dzieł. Informacje: admin@guadalupe.com.pl

Kontakt

e-mail zespół:
zespol@guadalupe.com.pl
administrator strony: admin@guadalupe.com.pl