joomla templates top joomla templates template joomla

2018

Na spotkaniach w 2018 r:
- przybliżaliśmy Tajemnice Różańca Świętego,
- poznawaliśmy postać  św. Jana Bosko, św. Józefa oraz św. Stanisława Kostkę,
- młodzież rozważała Słowo Boże,
- poznawaliśmy kim są Aniołowie Stróżowie,
- przybliżaliśmy znaki i symbole Wielkiego Postu,
- na rekolekcjach rodzin w Kodniu dzieci poznawały historię obrazu Matki Bożej Kodeńskiej w formie gry terenowej oraz historię św. Stanisława Kostki,
18 marca wspólnota śpiewała na Oratorium św. Józefa w kościele św. Józefa w Lublinie.
11 maja po raz trzeci wystawiliśmy Musical „Fatima” na Poczekajce. Na zaproszenie Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii "Poczekajka", w ramach projektu "Z kulturą do Nieba" . Wyjątkowym momentem było wniesienie na scenę figury Matki Bożej Fatimskiej oraz modlitwa zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi.
9 czerwca wraz ze Wspólnotą Rodzin i naszymi bliskimi świętowaliśmy Dzień Rodzin Guadalupiańskich. :) Rozpoczęliśmy od Mszy Świętej w kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i św. Sebastiana w Krasieninie. Następnie dzięki gościnności Pani Agnieszki Kubiak przystąpiliśmy do wspólnej zabawy. :) Był grill i inne pyszności, tańce izraelskie, mecz piłki nożnej, zabawa pt. "Jaka to Guada-melodia?" ;) Nie zabrakło także wspólnej modlitwy - w Godzinę Miłosierdzia odmówiliśmy Koronkę, a na zakończenie naszego spotkania - nabożeństwo czerwcowe :)
27 października miał miejsce Bal Wszystkich Świętych. Uczestnicy poprzez przebrania wcielili się w postaci świętych i błogosławionych. Spotkaniu towarzyszyło wiele atrakcji: prezentacja świętych, tańce, drużynowe zagadki, przedstawienie i piosenka skomponowana specjalnie na tę okazję pt. „Wszyscy Święci są w Niebie” oraz wspólna agapa.
10 grudnia w Kościele Garnizonowym po Mszy Świętej wykonaliśmy "Koncert z Maryją i św. Józefem".

Zamów Książkę nr 1

Zamów Książkę nr 2

VideoBlog Guadalupe

Logowanie

Wyłącznie dla członków Wspólnoty i jej Dzieł. Informacje: admin@guadalupe.com.pl

Kontakt

e-mail zespół:
zespol@guadalupe.com.pl
administrator strony: admin@guadalupe.com.pl