joomla templates top joomla templates template joomla

2019

W 2019 r. na spotkaniach:
- dzieci poznawały oblicza Maryi: Matkę Bożą Gromniczną, Matkę Bożą Śnieżną, Matkę Bożą z Lourdes, MB Pięknej Miłości, MB Rozwiązującą Węzły, MB Bolesną, MB Dobrej Rady, MB Nieustającej Pomocy, MB Ostrobramską (Miłosierdzia), MB Częstochowską,
- młodzież poznawała bohaterów Starego Testament, jak byli prowadzeni przez Boga: Kain i Abel, Noe, Abraham, Józef, Mojżesz , Izajasz, Elizeusz i Eliasz, Dawid, Daniel, Jonasz,
-poznawaliśmy czym są pierwsze piątki miesiąca,
- przybliżaliśmy Dary Ducha Świętego,
- podczas rekolekcji rodzin dzieci poznawały postać św. Jana Pawła II w formie gry terenowej,
6 stycznia w Archikatedrze Lubelskiej odbyło się kolędowanie, na którym wspólnie śpiewaliśmy.
26 stycznia miał miejsce Koncert „z Maryją i św. Józefem”, który rozpoczynał spotkanie opłatkowe Radia Maryja w Lublinie.
2 marca uczestniczyliśmy w corocznej Pielgrzymce Stowarzyszenia Najświętszej Rodziny do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu.  Wykonaliśmy Oratorium o św. Józefie, po którym wzięliśmy udział w uroczystej Mszy Świętej.
19 marca w Uroczystość św. Józefa wraz ze Wspólnotą Guadalupe i Przyjaciółmi wykonaliśmy Oratorium ku czci Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Koncert był nagrywany przez TVTrwam.
2 czerwca Dzień Rodzin Guadalupiańskich spędziliśmy w pięknych okolicznościach przyrody, w Centrum Dobrego Wychowania w Motyczu Leśnym. Był to czas wspólnej modlitwy, a także okazja do spędzenia czasu i integracji naszej Wspólnoty, Wspólnoty Rodzin Guadalupiańskich i naszych bliskich. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci - quizu i podchodów biblijnych.
12 października po raz czwarty mieliśmy okazje wystawić Musical „Fatima”. Tym razem zostaliśmy zaproszeni do Knurowa na Śląsku. Musical "Fatima" był  wzbogacony nowymi piosenkami.
9 listopada podczas Balu Wszystkich Świętych, mogliśmy wspólnie radować się ze Świętych obcowania i dziękować Bogu za ten skarb Kościoła, przybliżając sobie nawzajem ich postaci poprzez różnorodne stroje! :) Bal przebiegał w wesołej, rodzinnej atmosferze. Było karaoke - wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych oraz piosenek dla dzieci, a także małe "conieco" w postaci poczęstunku :) Animatorzy z naszej Wspólnoty natomiast przygotowali niespodziankę dla wszystkich - przedstawienia pt. "Niebiański Mam Talent". Święci, jak chociażby Jan Paweł II, Franciszek z Asyżu, Filip Neri, czy Joanna d'Arc nie mieli łatwo prezentując się przed równie świętym Jury... ;)
14 grudnia w Parafii Garnizonowej w Lublinie prowadziliśmy modlitwę różańcową, następnie odprawiona została Mszę Św., a po niej udaliśmy się na Fiestę Meksykańską, którą zakończyliśmy tegoroczne Dni Guadalupiańskie.

Zamów Książkę nr 1

Zamów Książkę nr 2

VideoBlog Guadalupe

Logowanie

Wyłącznie dla członków Wspólnoty i jej Dzieł. Informacje: admin@guadalupe.com.pl

Kontakt

e-mail zespół:
zespol@guadalupe.com.pl
administrator strony: admin@guadalupe.com.pl