joomla templates top joomla templates template joomla

Rekolekcje Wspólnoty Rodzin

Wspólnota Rodzin również formuje się na rekolekcjach wakacyjnych lub na dniach skupienia.
Rekolekcje Wspólnoty Rodzin Guadalupiańskich


1-3.09 2017 r.  Dni Skupienia w Nałęczowie. Wspólnie odbyliśmy pielgrzymkę do Wąwolnicy.
31.08 - 02.09 2018 r. odbyły się w Kodniu rekolekcje. Rodzice oraz ich pociechy mogli poprzez codzienną Eucharystię, konferencje, gry i animacje, jeszcze bardziej przybliżyć się do Jezusa poprzez Maryję. Dziękujemy za wygłoszenie konferencji dla dorosłych o. Sebastianowi Wiśniewskiemu OMI :)
3  listopada 2018 r. w Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej, Wspólnota Rodzin Guadalupiańskich przeżywała swój rodzinny dzień skupienia, którego tematem był "Chrześcijański Dom". Konferencje poprowadził o. Jarosław Kędzia OMI  :)
21-25. 08 2019 r. rekolekcje w Kasinie Wielkiej – Beskid Wyspowy.
Na zakończenie rekolekcji każda rodzina zawierzyła się Jezusowi przez ręce Maryi w świętą niewolę według traktatu św. Ludwika Maria Grignion de Montfort.
7-11. 07 2020 r. rekolekcje w Zakrzowie
W programie rekolekcji znalazły się spotkania w grupach - dzieci i młodzież przygotowały przedstawienie o przeżywaniu Eucharystii na podstawie objawień Matki Bożej Catalinie Rivas; rodzice -  podejmowali tematy małżeńskie razem z prowadzącymi − Beatą i Marcinem Mądrymi. Centrum stanowiła codzienna Msza Święta, a także nocna adoracja Najświętszego Sakramentu. Była pielgrzymka do pobliskiej Kalwarii Zebrzydowskiej i droga krzyżowa. Nie zabrakło także integracji w postaci tańca czy sportu.
Dzieci Guadalupiańskie („guada-dzieci”) oraz Młodzież Guadalupiańska jest to wspólnota, która powstała przy Wspólnocie Guadalupe. 

Zamów Książkę nr 1

Zamów Książkę nr 2

VideoBlog Guadalupe

Logowanie

Wyłącznie dla członków Wspólnoty i jej Dzieł. Informacje: admin@guadalupe.com.pl

Kontakt

e-mail zespół:
zespol@guadalupe.com.pl
administrator strony: admin@guadalupe.com.pl