joomla templates top joomla templates template joomla

2014

W 2014 roku w styczniu wyszedł teledysk piosenki "Obudź mnie", który jest podzięką za kanonizację św. Jana Pawła II, patrona zespołu. W tym samym roku w czerwcu wyszła druga płyta zespołu o tej samej nazwie,nagrana w Studiu Fanfara.

Wspólnota jeździ i posługuje w wielu miastach i wioskach w Polsce. Wszędzie gdzie ludzie są spragnieni uwielbienia Boga.

W grudniu 2014 roku odbyło się IX Dni Guadalupiańskie. 12 grudnia we wspomnienie Matki Bożej z Guadalupe, Wspólnota Guadalupe wraz ze Wspólnotą Najświętszego Imienia Jezus oraz Akademią Młodzieżową FSD wystawili musical "Życie Maryi" w Parafii Poczekajka. Następnego dnia w Parafii Garnizonowej pw. Niepokalanego Poczęcia NMP odbył się Koncercik na cześć NMP oraz meksykański poczęstunek i rozbita została pińata dla dzieci. Trzeciego dnia uroczystości zakończyły się Uwielbieniem Jezusa w Najświętszym Sakramencie w Archikatedrze Lubelskiej. Każdego dnia świętowanie rozpoczynało się Różańcem oraz Mszą Świętą. W trakcie tych dni wyszła 3 płyta zespołu "Wskazujesz Pana". Zespół także zaczął rozprowadzać książkę o Matce Bożej z Guadalupe autorstwa Wincentego Łaszewskiego "Świadectwo Wizjonera".

[więcej informacji odnośnie IX Dni Guadalupiańskich w zakładce: Media o nas]

Zamów Książkę nr 1

Zamów Książkę nr 2

VideoBlog Guadalupe

Logowanie

Wyłącznie dla członków Wspólnoty i jej Dzieł. Informacje: admin@guadalupe.com.pl

Kontakt

e-mail zespół:
zespol@guadalupe.com.pl
administrator strony: admin@guadalupe.com.pl