joomla templates top joomla templates template joomla

2013

Po nagraniu pierwszej płyty Maryja zaczęła przysyłać nowych członków do zespołu. Podczas premiery pierwszej płyty "Na nowo pragnę", Agnieszka poznała ks.prof. Adama Rybickiego, przez którego słowo,napisała piosenkę "Obudź mnie". Ksiądz zaproponował stworzenie wspólnoty modlitewno-formacyjnej i od października 2013 roku istnieje również Wspólnota Guadalupe, której  przez pierwszy rok był opiekunem. Zadaniem wspólnoty jest głównie uwielbienie Boga razem z Maryją oraz ewangelizacja.

Trzeba również powiedzieć o ks.Tomaszu Makarewiczu SAC, który prawie od samego początku uczestniczył w spotkaniach. Ksiądz Tomek był katechetą Agnieszki dlatego brał udział również w spotkaniach domowych. Na spotkaniach w kościołach często prowadził modlitwę, a w musicalu grał wujka Juana Bernardino. Teraz jest opiekunem Wspólnoty Guadalupe. W Archikatedrze Lubelskiej w każdą drugą niedzielę miesiąca razem ze Wspólnotą prowadzi Uwielbienie z Maryją.

Wspólnota jest dziełem Maryi. Ona ją prowadzi i ochrania płaszczem opieki oraz wyprasza wszystko co jest potrzebne do ewangelizacji.

Ósme spotkanie Guadalupiańskie odbyło się w dwóch miejscach. 12 grudnia zespół posługiwał na Mszy Świętej w Archikatedrze Lubelskiej, zaś 14 grudnia odbyło się dłuższe spotkanie w Kościele OO.Kapucynów pw. Piotra i Pawła. Tam rozpoczęto Mszą Świętą, po niej nastąpił Różaniec prowadzony przez Wspólnotę Guadalupe. Po różańcu wierni udali się na patio za kościołem, gdzie odśpiewano posadas, a później otrzymano meksykański poczęstunek, przygotowany przez Wspólnotę "Porcjunkula" FZŚ. Wszystko zakończyło się Apelem oraz błogosławieństwem.

Zamów Książkę nr 1

Zamów Książkę nr 2

VideoBlog Guadalupe

Logowanie

Wyłącznie dla członków Wspólnoty i jej Dzieł. Informacje: admin@guadalupe.com.pl

Kontakt

e-mail zespół:
zespol@guadalupe.com.pl
administrator strony: admin@guadalupe.com.pl