joomla templates top joomla templates template joomla

Centrum Guadalupiańskie w Polsce - „Czyż nie jestem tutaj ja, która jestem twoją Matką?”

Sanktuarium Matki Bożej z Guadalupe znajduje się w stolicy Meksyku. Matka Boża objawiła się św. Juanowi Diego, zostawiając mu swój wizerunek na jego płaszczu. Jest to pierwsze objawienie uznane przez Kościół (1531 r.), które zmieniło bieg historii, ponieważ gdy Europa przeżywała zalew protestantyzmu, Pan Bóg postanowił zadziałać i wysłać Swoją Matkę Maryję na ziemię - by jeszcze raz odbudować Kościół. Tak się stało, bo dzięki wizycie Królowej Nieba i Ziemi, cała Ameryka Łacińska zaczęła się nawracać na wiarę katolicką.

 Nasza Wspólnota chciałaby przybliżyć ten niezwykły przekaz Maryi z Guadalupe - Niewiasty obleczonej w Słońce z księżycem pod stopami, Niewiasty z Apokalipsy, która cierpi bóle rodzenia. Cierpi z naszego powodu. To my, Jej dzieci powodujemy te bóle. Ona bardzo pragnie, by każde z Jej dzieci znalazło się w Niebie w ramionach dobrego Ojca. Świat został opanowany przez grzech, dlatego w dzisiejszych czasach Maryja tak często przychodzi na ziemię, by nam przypominać o modlitwie, pokucie i prawdziwej miłości, którą czerpać możemy tylko przez otwarcie serca na Ducha Świętego.

W naszych sercach zrodziło się pragnienie, by było miejsce, gdzie będą mogli przybywać pielgrzymi, by poznawać Maryję z Guadalupe, zawierzać się Jej Niepokalanemu Sercu, modlić się na różańcu i adorować Jej Syna-Jezusa; miejsce, gdzie nasza działalność miałaby swoją siedzibę i mogłaby się rozwijać.

 

 

Dziękujemy wszystkim naszym dobroczyńcom! Niech Pan Wam błogosławi z Maryją!

 

Fundacja Guadalupe
Archikatedra Lubelska
ul. Królewska 10
20-109 Lublin

Numer Rachunku:
04 1240 2382 1111 0010 5846 7939

 


Zamów Książkę nr 1

Zamów Książkę nr 2

VideoBlog Guadalupe

Logowanie

Wyłącznie dla członków Wspólnoty i jej Dzieł. Informacje: admin@guadalupe.com.pl

Kontakt

e-mail zespół:
zespol@guadalupe.com.pl
administrator strony: admin@guadalupe.com.pl