joomla templates top joomla templates template joomla

Słowo wstępne - nr 3/2018

Agnieszka Krasucka. Opublikowano w Numer 2018/03 (4)

 

Kochani Przyjaciele Wspólnoty Guadalupe! Dziękujemy Wam za to, że trwacie z nami na modlitwie. Szczególnie jesteśmy wdzięczni za nieustającą modlitwę w intencji naszej Alicji. Niech Pan Bóg będzie uwielbiony we wszystkich dziełach, do których nas zaprasza. W planach mamy wydanie dwóch lub trzech nowych płyt. Mamy też wiele innych pomysłów na uwielbienie Boga razem z Maryją, dlatego prosimy Was jeszcze raz o modlitwę w intencji dzieł podejmowanych przez naszą Wspólnotę!

 

Niech Pan Bóg będzie uwielbiony we wszystkich dziełach, do których nas zaprasza. W planach mamy wydanie dwóch lub trzech nowych płyt. Mamy też wiele innych pomysłów na uwielbienie Boga razem z Maryją, dlatego prosimy Was jeszcze raz o modlitwę w intencji dzieł podejmowanych przez naszą Wspólnotę!

Można nas też wesprzeć finansowo, wpłacając ofiarę na naszą Fundację (numer konta u dołu strony). Serdecznie zapraszamy na Dni Guadalupiańskie 2018! Mamy nadzieję, że będziecie z nami! Zachęcamy do zamawiania książki „Czas Maryi. Czas na czystość” i do dzielenia się przesłaniem w niej zawartym. Zdobywajmy świat dla Niepokalanej! Zacznijmy od codziennego Różańca.

Niech Pan Wam błogosławi z Maryją!

 


Zamów Książkę nr 1

Zamów Książkę nr 2

VideoBlog Guadalupe

Logowanie

Wyłącznie dla członków Wspólnoty i jej Dzieł. Informacje: admin@guadalupe.com.pl

Kontakt

e-mail zespół:
zespol@guadalupe.com.pl
administrator strony: admin@guadalupe.com.pl