joomla templates top joomla templates template joomla

A gdy oni jedli, Jezus wziął chleb i odmówiwszy błogosławieństwo, połamał i dał uczniom, mówiąc: «Bierzcie i jedzcie, to jest Ciało moje». Następnie wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie, dał im, mówiąc: «Pijcie z niego wszyscy, bo to jest moja Krew Przymierza, która za wielu będzie wylana na odpuszczenie grzechów.(Mt 26, 26 - 28)


Od 11 lat codziennie chodzę na Eucharystię i nie mówię tego, by się chwalić. Kiedyś, gdy wychodziłam na Mszę,  miałam chyba 20 lat, mój wujek bardzo się zdziwił. Zażartował, że ja chyba już jestem święta, bo tak często chodzę do kościoła. Ja mu wtedy odpowiedziałam: Nie chodzi o to, że jestem święta, ale że to ja potrzebuję Eucharystii, właśnie przez moją grzeszność.


Alicja Mazurek, czyli zwyczajna wierząca i praktykująca nastolatka, która uległa ciężkiemu wypadkowi. Przykuła uwagę tysiąca oczu śledzących jej dalsze losy, operacje i rehabilitację. Skupiała swoim cierpieniem wiele różnych środowisk: ateistów i katolików, dorosłych i dzieci, pogrążonych w nałogach i cieszących się wolnością. Całym swoim życiem napisała piękną historię o odkrywaniu Bożej obecności w radościach i trudach. Wtuliła się w ramiona miłosiernego Ojca i, jak wyznaje wiele osób, wstawia się za nami.


Moja definicja przyjaźni diametralnie zmieniła się od dnia wypadku Alicji. Kiedyś przyjacielem nazywałam każdą osobę, z którą dobrze się dogadywałam i z którą lubiłam spędzać czas. Teraz przyjaźń jest dla mnie czymś znacznie więcej.


Mam na imię Emilia. Jestem żoną Janka oraz mamą czwórki dzieci. Od samego początku temat czystości był obecny w rozmowach z moim ówczesnym chłopakiem, później narzeczonym. W związku z tym, że oboje byliśmy członkami Akademickiego Stowarzyszenia Katolickiego Soli Deo, organizowaliśmy konferencje dla studentów na tematy takie, jak: in vitro, miłość, relacje damsko-męskie, antykoncepcja, celibat i inne aspekty nauczania Kościoła Katolickiego.

Zamów Książkę nr 1

Zamów Książkę nr 2

VideoBlog Guadalupe

Logowanie

Wyłącznie dla członków Wspólnoty i jej Dzieł. Informacje: admin@guadalupe.com.pl

Kontakt

e-mail zespół:
zespol@guadalupe.com.pl
administrator strony: admin@guadalupe.com.pl