joomla templates top joomla templates template joomla

Bardzo często piękno sprowadzamy do naszej zewnętrznej odsłony, do naszego wyglądu, tymczasem piękno to nie tylko wygląd, ale to nasze imię, które otrzymaliśmy, to nasza kobiecość, to nasze wnętrze, to nasze relacje, które tworzymy, to dary i talenty, którymi obdarzył nas Bóg, to nasze pragnienia, które nosimy w sercu. Możemy być piękne w wielu przestrzeniach!


Zawód lekarza jest bardzo szanowany, ale dzisiaj łatwo można zapomnieć o tym, co jest w nim najważniejsze. Nie chodzi tu przecież o wysokie zarobki czy renomę społeczną, ale o prawdziwą służbę drugiemu człowiekowi. Kto pomaga choremu, pomaga tak naprawdę cierpiącemu w nim Chrystusowi.


We wrześniu 2016 roku zawarliśmy sakramentalny związek małżeński, poprzedzony 15-miesięcznym okresem narzeczeństwa. Najpiękniejsza przygoda naszego życia miała swój początek we wspólnocie modlitewnej, w której się poznaliśmy i do której nadal wspólnie należymy.


Mieliśmy wszystko, czego potrzeba: mieszkanie, dobrą pracę, dwa samochody, pieniądze, siebie nawzajem. Byliśmy trzy lata po studiach i 1,5 roku po ślubie, do którego, można powiedzieć, przymusiła nas jedna z mam. Od pół roku nie byliśmy w kościele. Tradycja zaszczepiona przez rodziców umarła zagłuszona propozycjami świata. Staraliśmy się czerpać z życia pełnymi garściami, unikać trudności, wśród których największej upatrywaliśmy w wychowywaniu dzieci…

Zamów Książkę nr 1

Zamów Książkę nr 2

VideoBlog Guadalupe

Logowanie

Wyłącznie dla członków Wspólnoty i jej Dzieł. Informacje: admin@guadalupe.com.pl

Kontakt

e-mail zespół:
zespol@guadalupe.com.pl
administrator strony: admin@guadalupe.com.pl